VŠE KE STAŽENÍ

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Hry ke stažení zdarma

Žánr: Strategie

 

Rok vydání: 2009

 

Výrobce: Related Designs

 

Konfigurace: operační systém Windows® 2000/XP/Vista procesor Intel® Pentium® 3 GHz nebo odpovídající AMD paměť 1 GB / 2 GB pro Windows Vista grafická karta 128 MB, kompatibilní s DirectX® 9.0c a s funkcí Pixel Shader 2.0 zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c 6 GB volného místa na pevném disku mechanika DVD-ROM DirectX® 9.0c aktivace hry vyžaduje internetové připojení

 

Popis:

 Další díl v oblíbené sérii budovatelsko-ekonomicko-bojových strategií, který hráče zavede do orientu a na Dálný východ a zároveň přinese řadu herních novinek včetně krásné grafiky a Sandbox módu bez úkolů, cílů a jiných omezení. Růst města je hlavním cílem, na nějž bude navěšeno množství postranních úkolů. Autoři slibují posílit náplň na konci hry. Až bude město rozprostřené po celé mapě, zábava nekončí. Například jedním z cílů je vybudování obrovské říšské katedrály, což je možné až na vysokém civilizačním stupni. Nejprve je nutné se na něj během dlouhých hodin dostat, a až poté začne hráče císař a zásobovat novou várkou úkolů i výzev. Ve spojitosti s katedrálou nelze nezmínit majestát celé stavby. Ta v prezentované ukázce nebyla dostavěná, nicméně právě v tom bylo její kouzlo. Obrovská stavba třes několik obrazovek byla obehnána lešením, ovšem nijak strojovým. Prkna a podlážky byly uspořádány nepravidelně podle toho, na které části dělníci právě pracovali. Samotné postavičky nosily materiál, šplhaly po sloupcích, skákaly na nižší podlážky, to vše dodávalo dojem budování skutečně náročného a obrovského kolosu.

Žánr: Akční

 

Rok vydání: 2006

 

Výrobce: Capcom

 

Konfigurace:

Minimální: 3GHz, 512MB RAM, 8GB HDD,GeForce 6600

Doporučená: Intel Core 2 Duo, 1GB RAM, GeForce 8600, 8GB HDD

 

Popis:

Čtvrtý díl série Devil May Cry zavítá i na PC. Hlavním hrdinou nebude starý známý Dante, alebrž nováček Nero. Půjde opět o klasickou zběsilou akci. PC verze má výrazně vylepšenou grafiku, 60 fps, nové mody a lokace.

Žánr: Akční

 

Rok vydání: 2009

 

Výrobce: Volition

 

Konfigurace:

Minimální: CPU 2 GHz dvoujádro, 1 GB RAM, VGA 128 MB

Doporučená: CPU 3,2 GHz dvoujádro, 2 GB RAM, VGA 256 MB

 

Popis:

Děj FPS akce se odehrává na Marsu asi padesát let po první Red Faction, kdy jste členem znovu obnoveného hnutí Red Faction v boji za osvobození z područí pozemských Defense Force. Hra má podle tvůrců zcela redefinovat limity destrukce v hrách s velkým, otevřeným světem, kde bojujete guerrilovým stylem. Hra slibuje skutečnou destrukci na bázi fyzikálních zákonů. Vy si rozhodnete kdo, kdy, kde a jak bojovat. Destrukce je právě jednou z vašich hlavních zbraní. Musíte dobře zvolit útok, aby řetězová reakce explozí co nejvíce nepříteli uškodila. Odstřelte zeď, nebo podlahu, zbavte se schodiště, abyste zastavili pronásledovatele, prorážejte vozidly zdi budov. Čeká na vás prý nezapomenutelný povrch Marsu, od dolů po hlavní město Eos. Destrukce si prý nejvíce užijeme v multiplayeru. Rádi věříme.

Žánr: RPG, Akční

 

Rok vydání: 2004

 

Výrobce: Strategy First

 

Konfigurace:

Minimální: Pentium II 400 MHz, 128 MB RAM, 16 MB Video Memory, 1.5 GB HDD Space, DirectX 8.1, DirectX 8.1 compatible sound card, CD-ROM, Mouse 98, ME, 2000, XP
Doporučená: Pentium III 1.0 GHz, 256 MB RAM, 64 MB Video Memory, 1.5 GB HDD Space, DirectX 8.1, DirectX 8.1 compatible sound card, CD-ROM, Mouse dows 98, ME, 2000, XP

Popis:

Vychutnejte si povedené akční RPG Dračí oko (v originále The I of the Dragon) s nejobávanější nestvůrou fantasy světů - drakem - v hlavní roli. Čeká vás jednoduchá zápletka, ale špičkové zpracování a spousta efektů při záchraně světa. Hra vás zavede do ohroženého království Nimoa, které je čím dál tím více napadáno nepřátelskými bestiemi ovládanými mocným čarodějem. Jeho cílem není pochopitelně nic menšího než ovládnout svět. Poslední nadějí mírumilovných civilací jste vy příslušník silné dračí rasy, která se kdysi zavázala pomoci a svůj slib má splnit právě teď.

Hra nabízí dvanáct rozlehlých lokací, všechny navíc v perfektní grafice a designu. Nechybí šedesát unikátních kouzel pro každého draka, realtime deformace terénu, kombinaci statického a reálné stínování, to vše navíc doplněno úchvatnými animacemi. Ty vyniknou zejména při soubojích a věřte tomu, že jich nebude málo. Létání nad krajinou, plivání ohně a další dračí radovánky však bude moci vyměnit, hráč bude mít schopnost převtělit se do jiných tvorů a na vlastní kůži si tak vyzkoušet pocity různých postav či zvířat.

- 3 draci s různými schopnostmi (na výběr máte oheň, kyselinu a led)
- 12 jedinečných oblastí s pestrými krajinami tvoří úžasnou mapu fantasy světa
- Každý drak má k dispozici přes 50 kouzel s dech beroucími speciálními efekty pro boj s více než 40 druhy monster
- Na Direct3D založený grafický engine s T&L technologií a podporou multitexturování stejně jako nasvícení v reálném čase vytvářejí fascinující efekty při západu slunce, ale i na nádherné hvězdné obloze
- Formování krajiny v reálném čase umožňuje zmizení celých pohoří a jejich objevení na jiném místě
- Řízení času umožňuje efekty zpomalení pohybu s fascinujícím účinkem
- Mystický hudební doprovod vás provede světem Nimoas

 

Žánr: Sportovní

 

Rok vydání: 2007

 

Výrobce: Atari

 

Konfigurace: ---------

 

Popis:

Vše začalo tak nevině. Julius Cesar oznámil, že vítěz Olympijských her dostane za ženu překrásnou princeznu Irinu. Jenomže Cesar netuší, že Lovestorix, obyvatel galské vesnice, a princezna Irina jsou už delší dobu do sebe zamilováni až po uši. Láska Lovestorixe je tak velká, že se rozhodne udělat cokoliv, aby získal Irinu a zabránil tak plánovanému sňatku princezny a Brutuse, Cesarova syna.
Rozhodne se zvítězit v Olympijských hrách a s prosbou o pomoc se obrátí na Asterixe a Obelixe ...

Ve hře si hráč může zvolit, za koho bude hrát. Na výběr má tři postavy: Asterixe, Obelixe a Dogmatixe. Jejich cílem je jednak pomoci Lovestorixovi získat srdce své vyvolené a také zastavit Brutuse, který objeví způsob, jak cestovat mezi rozdílnými a díky tomu se stát vládcem celého světa.

Žánr: Akční

 

Rok vydání: 2005

 

Výrobce: NovaLogic

 

Konfigurace:

Minimální: CPU: 1300 Mhz, RAM: 128 MB HDD: 2 Gb volné místo: WINDOWS 98/ME/2000/XP

 

Popis:

Hra, kterou to vše začalo je zpět! Společnost NovaLogic jí ale dala do vínku svůj poslední a nejnovější herní engine, takže se všichni mají na co těšit. Delta Force One: Xtreme ale nebude pouhou kopií, spíše čekejte celková vylepšení a nějaké ty přídavky. Hráč bude samozřejmě opět postaven do role člena speciálních jednotek Delta Force, kterou bude muset provést nepřeberným množstvím náročných operací. Konkrétně to bude na dvacet vybraných a graficky upravených misí z původní hry a k tomu ještě další, speciálně připravené pro tuto hru. Bude možné hrát i v kooperaci, či klasický multiplayer se spoustou herních módů s až 32 hráči. Autoři se chlubí i kvalitní ochranou proti cheaterům a slibují online statistiky a mnoho dalšího.

Žánr: Akční

 

Rok vydání: ------------

 

Výrobce: TimeGate Studios

 

Konfigurace: ------------

 

Popis:

Section 8 je na Unreal Engine 3 technologii postavená futuristická FPS, která se odehrává na celé řadě planet, kde bude hráč bojovat proti nepřátelským jednotkám s pomocí skupinky elitních vojáků, které se říká Section 8. Členové jednotky Section 8 jsou vysláni na víceméně sebevražednou misi, aby s pomocí svých schopností a špičkového vybavení odrazili hrozící nepřátelský útok, který by pro Zemi a její obyvatele znamenal konec. Section 8 je FPS s taktickými prvky, které mají podobu na požádání shazovaných dodávek s bojovými vozidly. Právě díky nim bude mít hráč možnost ovlivňovat situaci na bojištích ve svůj prospěch.

Žánr: Strategie

 

Rok vydání: 2006

 

Výrobce: Nival Interactive

 

Konfigurace:

Minimální: CPU 1,5 GHz, 512 MB RAM, 128 MB grafická karta

Doporučená: CPU 2,4GHz, 1024MB RAM, 256MB Grafická karta

 

 

Popis:

Pátý díl pohádkové tahové strategie Heroes of Might and Magic se opravdu povedl. Nabízí hráči propracovaný příběh pospojovaný do šesti na sebe navazujících kampaní. Nejvěší novinkou je předělání celé hry kompletně do třetího rozměru, což se povedlo na jedničku a hra si zachovává svoji přehlednost a zároveň pohádkový vzhled a design.

Žínr: Akční

 

Rok vydání: 2009

 

Výrobce: Rawen Software

 

Konfigurace:

Minimální. CPU 3 GHz, 1 GB RAM, GeForce 6600

Doporučená: CPU Dual Core, 2 GB RAM, GeForce 7800/Radeon 1950

 

Popis:

Nejvěrnější kopie filmové postavy Wolverina, jaká se kdy ve hře objevila. Hráči využijí proslulou hrubou sílu postavy, schopnost obnovovat svou tělesnou kondici a budou nasazovat nezničitelné adamantiové spáry při konání činů, které se příčí běžnému chápání, při ničení ohromného rozsahu, při léčení sebe sama v reálném čase a při odhalování záhad minulosti a původu mutanta.

Výpravný příběh, který se proplétá osou příběhu z filmového plátna, obsahuje celou řadu akčně střižených misí odehrávajících se na skutečných místech a vyzývá hráče, aby v sobě zburcoval zvířecí instinkty při odhalování skrytých nebezpečí, při honu na nepřátele, jejich likvidaci a při odhalování pravdy o Wolverinově příbuzenském vztahu s plukovníkem Strykerem a Sabretoothem.

Žánr: Simulátor

 

Rok vydání: 2009

 

Výrobce: EA Games

 

Konfigurace:

Minimální: WINDOWS XP: Windows XP (Service Pack 2) 2.0 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní 1 GB RAM 6.5 GB místa na hard disku a alespoň 1 GB dalšího místa na vlastní výtvory. 128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0 WINDOWS VISTA: Windows Vista (Service Pack 1) 2.4 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní 1.5 GB RAM 6.5 GB místa na hard disku a alespoň 1 GB dalšího místa na vlastní výtvory. 128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0 Pro počítače s vestavěnou grafickou kartou hra vyžaduje minimálně: Intel integrovaný čipset, GMA X3000 nebo lepší. 2.6 GHz Pentium D CPU, nebo 1.8 GHz Core 2 Duo, nebo ekvivalent 0.5 GB RAM

 

Popis:

Objevte nové možnosti vašich Simíků. Nové otevřené prostředí dovolí vašim Simíkům svobodně se potulovat po okolí a navštívit jejich milované bytosti, přátele či nepřátele. Tím, že budete objevovat domovy ostatních Simíků, cestovat do nových lokalit, např. k radnici nebo do místního parku, vytvoříte zcela nový životní styl vašich Simíků. Zábavu v novém světě Sims ještě rozproudí výpravy vašich Simíků do centra města, na oběd, pozorování sousedů nebo třeba nečekané setkání s šéfem zrovna v době, kdy se jim to moc nehodí.

Žánr: Akční

 

Rok vydání: 2004

 

Výrobce: UBI Soft

 

Konfigurace:

Minimální:

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, paměť 128MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2.00GB volno na disku, 8x CDROM, Hra podporuje pouze tyto grafické karty a nebo vyšší verze: ATI 8500/9000/9500/9700 Nvidia GeForce3, GeForce 4 kromě GeForce4 MX a GeForce4 Go

 

Popis:

Roku 2006 instalují spojené státy vojenskou základnu ve Východním Timoru na obranu nejmladší světové demokracie. Protiamerické jednotky v Indonésii se spojí pod vedením gerilového vůdce Suhali Sadona. Ten je navíc skrytě podporován zkorumpovanou Indonéskou vládou. Suhadiho lidé napadnou Americkou ambasádu v Jakartě a drží v ní rukojmí. Vy jako Sam Fisher se tedy opět musíte vydat do akce. Vaším cílem ale není záchrana rukojmích, nýbrž získání cenných informací, které by mohly vést k odhalení mnohem většího nebezpečí. Splinter Cell Pandora Tomorrow je pokračování originální stealth ("tiché - tajné") akce, která získala minulý rok vysoká ocenění od hráčů i herních časopisů. Vaším úkolem je plnit nejrůznější mise po celém světě za maximálního utajení. Hrou se prolíná napínavý příběh s politickým pozadím, který postupně rozkrýváte. Už tak propracovaná hra byla opět vylepšena a to nejen po grafické stránce. Přibyly nové pohyby, akce a předměty a hlavně konečně si budete moci zahrát s více hráči po síti.

Posledni komentare
05.07.2010 15:27:49: jak to mam KURVA stahnout

Žánr: Simulátor

 

Rok vydání: 2005

 

Výrobce: NBG

 

Konfigurace:

Minimální: PIII 500 MHz; 128 MB RAM; 32 MB VGA; DirX 9c;

Doporučená: PIII 1,5 GHz; 256 MB RAM; 64 MB VGA; DirX 9c;

 

Popis:

Simulace ovládání záchranného vrtulníku podle stejnojmenného televizního seriálu. Na třech typech vrtulníků si odzkoušíte své zachrannářské schopnosti ve všech možných situacích.

Žánr: Arkáda

 

Rok vydání: 2005

 

Výrobce: Atari France

 

Konfigurace:

Minimální:

2000, XP, 1000MHz CPU, 256MB RAM, 32MB grafická karta, 1.30GB na HDD, DVDROM, Grafická karta podporující funkci Hardware T&L

 

Popis:

Arkáda se známými postavičkami Asterixe a Obelixe, která vás zavede do podivného zábavního parku Las Vegum, jehož autorem je sám Julius Caesar. Příběh se točí okolo podezřelého chování druida Getafixe a podivného i značně znepokojujícího zmizení všech renomovaných druidů v celé Římské říši.Stejně jako první díl, je i druhý videoherní parodií se vším všudy včetně řady humorných postav připomínajících svých chováním, vzhledem i jménem řadu dobře známých postav. Asterix a Obelix si postupně projdou řadou odlišných čtvrtí, které dohromady tvoří celý Las Vegum zábavní park. Konkrétně jde o čtvrti Little Paris, WCW, LuckSore, Little Venetia, Pirate Island a další. Kromě řešení řady originálních hádanek a velmi lehkých prostorových puzzlů na hráče čeká řada zábavných soubojů s nepoučitelnými římskými vojáky i setkání s podivně se chovajícími postavami, jako je například setník jménem Larry Croft, jenž se vyžívá v nošení krátkých kraťasů, místo aby nosil krátkou sukni jako každý druhý.

Slušně hratelná arkáda navazující na odkaz minulých dílů série. Akrobacie mezi mrakodrapy, jednoduchá akce a časté souboje s bossy dodávají hře spád a i přes přísnou přímočarost a jednoduchost ji lze doporučit pro zahnání dlouhé chvíle. Skvrnou na kráse je bohužel béčkové ladění celé hry, grafickým zpracováním počínaje a mrtvostí herního prostředí konče

 

Žánr: Arkáda

Výrobce: Fizz Factor

Rok vydání: 2004

Multiplayer: NE

 

Minimální konfigurace:
Procesor 600MHz, 128 MB RAM, 3D karta

 

Doporučená konfigurace:

Procesor 1000MHz, 256 MB RAM

 

"Death Track: Resurrection je kombinace závodní a akční hry, která se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy se svět nachází ve stavu naprostého chaosu. Tradiční sportovní hry byly už dávno nahrazeny daleko agresivnějšími, násilnějšími a celkově nebezpečnějšími způsoby masové zábavy. Veřejnosti to však nestačí. Lidé jsou nenasytní a chtějí něco zajímavějšího, skutečně adrenalinového. Proto vznikne světový šampionát The Survival Race, který se odehrává v největších metropolích světa. Závodí v něm nejslavnější řidiči, kteří mají k dispozici nejlepší závodní stroje na světě. No a právě mezi tuto elitu se dostane hráč v roli nováčka, který se šampionátu účastní poprvé. Vstupuje do něj plný ideálů, které jsou velmi brzy zašlapány do země. Pravidla fair play se totiž v sérii The Survival Race nedodržují a pokud chce hráč na konci stanout na stupni pro vítěze, musí pro to udělat úplně všechno - v prvé řadě zahodit jakékoli morální zásady. Zrada nezrada, smrt nesmrt, záleží pouze a vítězství..."

Žánr: Závodní

Výrobce: 505 Games

Rok vydání: 2008

Multiplayer: ANO

Serious Sam – Zlatá edice obsahuje 1. a 2. díl této sřílečky.

"Poslední bitva mezi DOBREM a ZLEM je tu - nadchází Soudný den! Plížící se malí darebáci s podivnými choutkami, které nelze nechat ani jediný den bez dozoru, jsou zpátky a zůstat může jen jeden! Využijte více než 60 různých zbraní a nástrojů, zahrnujících indiánskou jadernou zkoušku, chemické bomby, zemětřesení, zmrazení, sebevražedné bomby, údery francouzských ovcí nebo vodní ovce. Použijte některé z 18 veselých zvukových nastaveních (Whoopsie, Thespian, Rastafarian, Indian nebo Top-Hole). Sbírejte nové a velmi užitečné bedny: super urychlení, neviditelnost, dvojnásobné poškození, laserové zaměřování, přistávací plochy nebo ?bedničkovou sprchu?.

Vstupte do přetvořeného světa Wormnet pro vaše internetové hry, otestujte nový ?IRC-styl? rozhovorů (chat) a prohlédněte si žebříček nejlepších hráčů světa. Zahrajte si novou hru jednoho hráče s 30 úrovněmi nebo nový režim boje ?na život a na smrt?. A K TOMU pět nových tréninkových režimů, včetně módů Sheep Racing (máte dvě minuty na to, abyste posbíral, co zvládnete), Crazy Crates (využijte lano ke sbírání bedniček), Euthanasia (získáte jednu ?Starou ženu?), Turkey Shoot nebo Target Practice. Neuvěřitelně srandovní režim hry více hráčů nyní obsahuje módy Handicapping (týmu lze přidat či ubrat energii), Allied Teams (týmy se mohou spojit proti jinému hráči), Donor Cards (možnost předat vylepšení), Worm Disease a Home Runs.

 

Žánr: dětsá hra, tahová strategie

Výrobce: Team 17

Rok vydání: před rokem 2000

"City Life je budovatelsko-ekonomická simulace, která hráči nabízí možnost budovat svoji vlastní metropoli na fiktivních i skutečných pozemcích. V zásadě se jedná o zcela tradiční hru ala SimCity, v níž hráč postupně buduje město, láká do něj nové obyvatele, vytváří jim pracovní příležitosti, buduje místa určená pro zábavu i vzdělání, stará se o jejich bezpečí, kontroluje dopravní situaci, zkrátka snaží se o to, aby město tak nějak fungovalo rostlo. City Life je hrou o budování rozlehlého moderního velkoměsta 21. století, o řízení milionů jeho obyvatel a o rozhodování o věcech, které mohou ovlivnit jejich každodenní životy.

Hráči budou mít na starost vše, od výstavby a infrastruktury, přes dopravu, znečištění, až po vzájemné vztahy různých komunit, které ve městě vedle sebe žijí. Cílem by mělo být mírumilovné a prosperující megalopolis. Hra je postavena na 3D enginu podporujícím velmi volnou kameru umožňující hráči pohled na město z libovolného úhlu i vzdálenosti, včetně perspektivy vlastních očí, takže se budete moci procházet ulicemi jako každý jiný občan..."

 

Žánr: Budovatelská strategie

Výrobce: Monte Cristo

Rok vydání: 2006

Multiplayer: Ne

Minimální konfigurace:

 CPU 1500Mhz, 256MB RAM,GF Geforce4Ti

 

Doporučená konfigurace:

CPU 2500Mhz, 512MB RAM,GF Geforce FX

"A blíží se další závodní hra s automobily značky Ford. Ty předchozí nebyly špatné, ale přiznejme si, že žádnou díru do světa neudělaly. Tentokrát se ale z hladkých asfaltových silnic přesuneme do zablácených koryt. Zajezdíte si ve vozidlech s náhonem na čtyři kola, včetně trucků a SUV. Autoři jsou hlavně celí vedle z toho, že mohou do hry dát vozidla značky Land Rover. Je fakt, že je to známá značka, ale my na tom nic tak zázračného zase nevidíme. Spíše nám to připadá, že se z Ford Racing Off Road vyklube horší Colin McRae: DIRT bez poloviny aut. Ale neházejme hned hru do příkopu, jaká doopravdy je, se dozvíme v březnu 2008 na PC, Wii, PS2 a PSP..."

Žánr: Závodní

Výrobce: Razorworks

Rok vydání: 2008

Multiplayer: ANO

Minimální konfigurace:

CPU 1,5 GHz, 256 MB RAM, 64 MB 3D karta

 

Doporučená konfigurace:

CPU 2 GHz, 512 MB RAM, 128 MB 3D karta

"SBK 09 Superbike World Championship, kterého se hráči dočkají na PC, PS3, PS2, PSP a X360 už v květnu a stejně jako loni se mohou těšit na příděl adrenalinem prosycené jednostopé zábavy. Tahle věta, nebude letos jen reklamním tlachem, úplně poprvé v historii téhle série se totiž dočkáme viditelného poškození motorky a kombinézy chudáka řidiče. Dost možná s tím i nepřímo souvisí zabudování realističtějšího jízdního modelu, vycházejícího z reálných údajů daných motorek. Vývojáři z Milestone se možná snaží tímto krokem znesnadnit jízdu nováčkům, kteří tak skutečně docení model poškození, ale kdo ví. Vývojáři sami jasně vysvětlují, že ve hře budete moci upravovat atributy realismu, abyste se dostali třeba i k předchozím, spíše arkádovějším šablonám jízdy. Zbytek hry už bude podle prvních informací pojat klasicky, s očekávanými singleplayoervými módy, multiplayerem, v rámci kterého se těšíme na online týmový šampionát a v neposlední řadě s vylepšenou grafikou a zvuky..."

Žínr: Závodní

Výrobce: Black Bean

Rok vydání: 2009

Multiplayer: ANO

Minimální konfigurace:

CPU 2 GHz, 1 GB RAM, GeForce 6600

 

Doporučená konfigurace:

CPU Dual Core, 2 GB RAM, GeForce 7800/Radeon 1950

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.